Daha Neler Var?

AnasayfaDaha Neler Var?

2D Oyun Grafiği
"Ya joystick'li yerime gelseydi"

Hangi ebeveyn ya da şöyle sorayım... İçinizde Tesisatçı Mario'yu bilmeyen var mı? X kuşağının entellektüellerinin bildiği, Y kuşağının yani 1980-1999 seneleri arasında doğan bizlerin, yaratıcı terlik savunma refleksleri geliştirmek pahasına oynadığımız bu karakterin, bir nesli etkisi altına alan o büyüsü. Her coğrafyadan her memleketten bilmeyen yoktur onu. Hele ki X nesline "bu telefonda o elinden düşürmediğin ne var anne?"sorusunu bizlere dahi sorduran şeker hipnotizesini anlatmaya gerek dahi bulmuyoruz :)
Gelişen ve değişen ekonomik kaynakları, dijitalleşen dünyanın tükenmez deryasından alabildiğince avuçlamak isteyen hemen herkesin bir oyun ya da oyun klonu yaptığını gözlemliyoruz. İlhanart, tasarım stratejilerini ve çağın tüm enstrümanlarını en yetkin şekilde kullanarak ürettiği oyun grafiği paketlerini gelin birlikte konuşalım.

 

 

Illustration & Dijital Painting
“Oki,doki - bigu,muki”

Daha ziyade branding sürecinde meydana gelen bir ihtiyaç olmakla beraber, yenidoğan veya yetişkin bir homo-sapiensin, aslında günün hemen her anında ve her alanında görmekte olduğu en etkili reklam öğelerinden biridir.
Şahsına münhasır karakteri, marka ya da ürünü kişileştirip ailemizin içine aldığımız, duygusal bağ kurup neredeyse kafa kağıdı çıkartacak kadar özümsediğimiz maskotlar bu algının ürünleridir. Markalar, tüketicileriyle kurmak istediği bağı sağlayan illüstrasyon karakterler, doğru iletişime geçmeyi başarabilen nice örneklerle doludur.

 

 

 

 Post-Production

“Filtrelerimi kaldırınca, kedi gibiyim aslında”


Her gün değil neredeyse her an değişmekte olan estetik algıların çağında yaşıyoruz. Ham haldeki çekimlerin, ya da üç boyutlu programlar tarafından üretilen görsellerin, tüketicisine gerçekçi etki verebilmesi ve yeteneklerini iyi yansıtabilmesi için, çok gerekli olan bir iş kolundan bahsetmek istiyoruz.
Post production yani bir dizi retouch işlemi, yapılması elzem olan durumlarda devreye giren bir çözümdür. İlhanart, gerek bireysel, gerek ise kurumsal ihtiyaçların giderilmesinde, fiziksel malzemelerin yeterli olmadığı, ışık, atmosfer, renk doygunluğu vb gereksinmeleri, uygun program ve uzman personel kadrosuyla çözmektedir.

ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0 232 472 11 74

This site is GDPR compliant.
Top