Masaüstü Yayıncılık

AnasayfaMasaüstü Yayıncılık

“Söz uçar yazı kalır…”

Yıl 1728… Yirmisekiz Çelebizade Sait efendi ile ilk Türk matbaasının kuruluşunda ve tarihimizde ve hatta milenyum çağının çoktan mazideki güzide yerini aldığı günümüze kadar ismini yaşatan bir adamdan, İbrahim Müteferrika’dan bahsederek başlamak istiyorum çaylar kahveler hazırsa :) Ya da dilerseniz şuradan buyrun biz size ikram edelim. Vel hasıl kelam, şimdilerde masaüstü yayıncılık adıyla bildiğimiz teknolojiye çağdaşımız ülkelerden birazcık daha geç kavuşmuş olmakla birlikte, dünyanın sayılı işçilik ve baskı kalitesini yakalamış ve yeni teknolojilere hızlıca ayak uydurmuşuz.

Salt teknik ehliyetin dışında, yine köklü tarihimizden en zengin öğeleriyle miras aldığımız sanat birleşince, masaüstü yayıncılık alanında birbirinden güzel örnekleri yaratmış olduk. Tam bu kısımda İhap HULUSİ’yi de saygıyla anıyoruz.…

Masaüstü yayıncılığın dijital teknolojilerle desteklenerek yaptığı kuantum sıçraması sayesinde, hem daha hızlı hem de çok daha yaratıcı örneklerini verebiliyoruz. Büyük ya da küçük tüm işletmelerin ihtiyaç kalemleri arasında olan katalog broşür vb işler, aynı zamanda marka prestiji için de çok hassas bir öneme sahiptir.

Tasarımı dizgisi baskısı toneri dramı ve el işçiliğiyle devasa bir ekibin, emeğin ürünüdür masaüstü yayıncılık. Maliyet-Fayda terazisinin dengesini her zaman fayda yönünde ağır basmasını sağlayacak çözümlerimiz ile İlhanart, ihtiyaç duyduğunuz tüm yaratıcı çözümleri size sunmaktadır. O değil de yazının sonunu çok iyi bağladık ama ;)

ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0 232 472 11 74

This site is GDPR compliant.
Top