ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

AnasayfaONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

Google Adwords
Dünya’nın en çok kullanılan arama motorunda bulunabilir olun! Hedef kitleniz sizi aradığında karşılarına çıkın ve çözüm sağlayın! Google Adwords reklamları ile belirlediğiniz kelimelerle kullanıcılar arama yaptıklarında reklamlarınızla karşılaşırlar.  Hedef kitlenizi belirler ve sadece onları hedefleyen reklamlar kullanarak, onlara sesinizi duyurabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları
Hedef kitleniz, potansiyel müşterileriniz sizi nasıl arar, ne yazarak ulaşabilir? Nokta atışı eşleşmelerle Google’da yerinizi alın ve bulunabilir olun!

Alışveriş Reklamları
E-ticaret sitelerine ait ürünlerle beraber kurgulanan alışveriş reklamları, Google’da arama sonucunda hem görüntülü hem de fiyatları ile kullanıcının karşısında reklamlarınızın görünmesini sağlıyor.

Görüntülü Reklamlar
Google’a ait görsel reklam alabilen alanlarda kullanıcılarını yakalayın ve sesinizi iletin! Görüntülü reklamlarda hedeflemelerinizde belirli siteler olarak belirleyebilir veya kullanıcı odaklı doğrudan ilgi alanı, demografik odaklı gösterebilirsiniz.

Remarketing
Sitenize daha önce girmiş olan kullanıcıları hedefleyebilir, onlara yönelik farklı mesajlar gösterebilirsiniz.

Gmail Reklamları
Hedef kitlenizin mail kutusunda yerinizi alın ve onlara özel mesaj iletin

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları

ABONE OL

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0 232 472 11 74

This site is GDPR compliant.
Top