X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

AÇIK HAVA

AnasayfaAÇIK HAVA

CLP/ City Lights Poster (Raket - Durak)

Raketler (CLP) ana arterlerde yer alır. Göz hizasındaki konumlanan reklam alanı, yayalar ve  araç sürücülerinin yanı sıra toplu taşıma kullanan hedef kitleye ulaşmayı sağlar. Uzun süreli mesaj verme imkanı ile en etkili reklam mecralarından bir tanesidir.

Cam kaplı alan içine yerleştirilen posterler arkadan aydınlatılr ve şık bir görüntü oluşturur. Hedef kitle seçimi konusunda esneklik sağlar ve istediğiniz lokasyonlar özelinde planlama yapmaya uygundur. 118.5x175cm ebatındaki bu alanları haftalık olarak kiralanır.

Raket (CLP) reklamlarınızın tasarım, planlama ve satın alma adımlarında, süreç boyunca yanınızdayız.

 

Billboard

Billboard'lar büyük reklam alanları ile güçlü iletişim mecralarıdır. Sürücülere ve yayalara aynı anda hitap edebilir, çok geniş kitlelere ulaşırlar. Hedef kitleye ya da mesaja özel planlama yapmak mümkündür.

Billboardlar 350x200cm ebadında reklam alanı sunar ve haftalık olarak kiralanırlar. Yan yana  birden fazla billboard kiralarak özel uygulamar yapmak da mümkündür.

Mesajınızı billboardlar ile, markanızı kitleler ile buluşturmak için sizi de İlhanArt'a bekliyoruz.

 

 

 

 

 

Megalight (ADML/ Afiş Degiştiricili Megalight)

Megalight'lar ana arterler üzerinde, yüksek bir konumda yer alır. Ebatı ve yüksekliği ile dikkat çeken bu mecra sürücüler üzerinde oldukça etkilidir. Mesajınız o noktadan sıklıkla geçen sürücüler tarafından sıklıkla görülür ve bu sayede akılkda kalır.

Megalightlar haftalık olarak kiralanır ve yüksek geri dönüşüm oranları sunar. İlanArt olarak Megalight reklamlarınızın planlama, tasarım ve satın alma süreci boyunca hizmetinizdeyiz.

 

 

 

İzmir Lightbox

Lightbox panoları 18m2 büyüklügünde dev panolarıdır. Trafik içindeki yüksek konumları ve hareket özelliğiyle dikkat çekerler.  Ana arterler üzerinde konumlandırılır ve sürücüler üzerinde etki bırakırlar. Lightbox panoları prestijli görünürlügü yüksek ürünlerdir.

 

 

 

 

 

İstanbul Lightbox Pano

Lightboxlar genellikle şehrin ana arterlerinde; yol kenarı, kavşak, meydan gibi spesifik noktalarda yola dik bir biçimde konumlandırılmıştır. İşlek bölgelerde yer almaları itibarı ile geniş kitlelere ulaşır, özellikle sürücüler üzerinde dikkat çekici bir etki bırakırlar.

Lightbox panoları tekli olarak kiralanabileceği gibi çoklu gruplar halinde de kiralanabilir. 580cm x 280cm ölçülerindeki panolarda baskı malzemesi olarak Backlight Vinyl kullanıır ve reklam alanı içten aydınlatılır.

 Markanızı İstanbul'un ana arterlerin görmek isterseniz sizi de  İlhanArt'a bekliyoruz.

 

 

 

 

Açıkhava Reklamları - Reklam Direkleri - Metro Reklamları - Hava Limanı Reklam Alanları - TV Reklamları - Sinema Reklamları - Radyo Reklamları - Gazete Reklamları - AVM Reklam Alanları - Duvar Reklamları 


Top