X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

FACEBOOK REKLAMLARI

AnasayfaFACEBOOK REKLAMLARI

FACEBOOK REKLAM HİZMETİ

Neredeyse Çin nüfusunu geride bırakacak büyüklükte bir kitleye ulaşan Facebook; günde 728 milyon aktif kullanıcıya ulaşıyor. Dünyanın en çok kullanılan sosyl ağları arasında yer alıyor ve  yalnızca genç nüfusa değil, her yaştan internet kullanıcısına da hitap ediyor.

 

FACEBOOK REKLAMLARI (FACEBOOK ADS) NEDİR?

Facebook reklamları; hedef kitleye ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak, satış elde etmek we web sitesine  gelen trafiği arttırmak için tercih edilen dijital pazarlama yöntemidir. Reklamların Facebook gibi etkin bir sosyal ağ üzerinden yayınlanması ürünlerinizin ya da markanızın daha kolay bir şekilde tanınır olmasını sağlar. Facebook ile hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Facebook reklamlarının önemli bir avantajı; reklamların hedef kitleye özel yayınlanabiliyor olmasıdır. Cinsiyete, yaşa, şehre, hedef ülkeye, anahtar sözcüğe ve eğitim durumuna göre ayarlanabilen hedef kitle, reklamın doğru kişilere ulaşmasını sağlar.

 

FACEBOOK REKLAMLARI İŞE YARIYOR MU?

Facebook en fazla kullanılan sosyal ağlardan biridir. Çok sayıda insan tarafından kullanılması, her yaştan kullanıcıya hitap etmesi ve hedef kitle seçme açısından geniş seçenekler sunması, Facebook'u en etkili reklam mecralarınan biri haline getirmektedir. Facebook da bu güçlü yönünü önemsemekte, reklam modelleri ile ilgili sürekli iyileştirmeler yapmaktadır.

Doğru hedef kitleye, doğru bütçelendirme ve reklam modeli ile hazırlanan bir Facebook reklamı mutlaka markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi tanıtma açısından fark yaratacaktır. 

 

FACEBOOK REKLAM MODELLERİ

Facebook reklam modelleri arasında birden çok seçenek yer alıyor ve bu seçenekler arasına her geçen gün yenileri ekleniyor. İhtiyaçlarınıza göre seçilebilecek reklam modellerinden bazıları ise şu şekilde: 

  • Facebook video reklamları,
  • Facebook Potansiyel Müşteri Reklamları (Lead Ads),
  • Facebook Sayfa Gönderisiyle Etkileşim ve Duvar Paylaşımları,
  • Facebook Remarketing,
  • Uygulama yüklemeleri,
  • Sayfa beğenmeleri,
  • Etkinlik yanıtları,
  • İşletmenizin yanındaki kişilere erişme

 

İlhanArt olarak Facebook reklam hizmetlerimiz içerisinde; etkin yöntemler ile strateji oluşturma, kampanya hazırlığı, reklam oluşturma ve reklam yönetimi yer alıyor. Facebook reklamları hizmeti ile sizi hedef kitlenizle hızlı bir şekilde buluşturuyoruz. 

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top