X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

FOURSQUARE REKLAMLARI

AnasayfaFOURSQUARE REKLAMLARI

Foursquare reklamları, Türkiye'de 2013 yılının sonlarına doğru kullanıma açıldı ve o andan itibaren bu mecranın değerini anlayan markalar tarafından hızla benimsenen bir uygulama halini aldı. 

Mobil uygulama üzerinden vereceğiniz reklamlar işletmenizin fiziksel çevresinde bulunan kişilere, ya da sizin işletmeniz ile benzer hizmetler veren yerleri tercih eden  kişilere görünür. Ancak reklamınızın görünmesi hiç bir maliyet oluşturmaz. Reklam bedeli yalnızca reklamınızı görüntüledikten sonra 3 gün içerisinde işletmenizi ziyaret eden kullanıcılar üzerinden hesaplanır. Yani gördüğünüz fayda kadar ödeme yaparsınız.

Doğrudan hedef kitleye yönelik reklam verebilme ve verimli reklam ücretlendirme özellikleri ile Forsquare reklamları profesyonel ellerde mucizeler yaratabilir. Sizi bu profesyonel ekip ile tanışmaya, İlhanArt'a bekliyoruz.

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları

 

 


Top