X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Havalimanı Reklam Alanları

AnasayfaHavalimanı Reklam Alanları

Havalimanı CLP (Raket)

CLP'ler insan sirkülasyonunun yoğun olduğu noktalara yerleştirilmiş olan, 120x175cm ölçülerinde içten aydınlatmalı özel ünitelerdir. Havalimanı CLP (Raket) üniteleri network olarak kiralanmakta, yayın süresi haftalık olarak planlanmaktadır.

İlhanArt olarak İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda yüksek frekans sağlayan geniş dağılım noktalarında markanızı hedef kitleniz ile buluşturuyoruz. Reklamınızı tasarlıyor, iç ve dış hatlar terminallerinin gelen yolcu ve giden yolcu bölgelerinde yayınlayarak yoğun frekansla görünürlük elde etme fırsatı sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Havalimanı Pano

Havalimanı Panoları, yurt içi ve yurtdışındaki seçkin havalimanlarının en görünür ve en etkili noktalarında yer almak isteyen reklamverenlere hizmet vermektedir.

Mesajınızı gözden kaçmayacak bir tasarıma gönüşürerek Atatürk Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Adana Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Alexander The Great Havalimanı, Antalya Havalimanı, Hatay Havalimanı ve Gaziantep Havalimanında Duvar Panosu, Konveyör Üzeri Pano, Alınlık Panosu, Süper Pano gibi farklı özellikte ve boyutta panolarda yayınlamak için hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havalimanı Özel Projeler

Havalimanı yolcularına ulaşmanın tek yolu havalimanı içinde yer alan pano, ekran ve raketleri kullanmak değil. Markanıza özel çalışmalar ile marka bilinirliği oluşturacak, akılda kalacak ve farklılık yaratacak projleler üretiyor, yeni ve alternatif reklam alanlarını kullanıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Havalimanı Dijital Reklam Alanları

Havalimanı Dijital Reklam Alanları renkli, hareketli ve dikkat çekici olma özelliği ile markalara fark yaratma ve akılda kalma olanağı sağlar.

İlhanArt olarak Atatürk Havalimanı, Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanında yer alan dijital reklam alanlarında markanızı hedef kitleniz ile buluşturuyoruz. 15 Saniyelik reklam spotunuzu minimum 300 frekans ile yayınlayabileceğiniz bu alanları haftalık olarak kiralıyoruz.

 

 

 

 

 

Açıkhava Reklamları Reklam Direkleri - Metro Reklamları - Hava Limanı Reklam Alanları - TV Reklamları - Sinema Reklamları - Radyo Reklamları - Gazete Reklamları - AVM Reklam Alanları - Duvar Reklamları 


Top