İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı
İzmir Reklam Ajansı

Pazarlama Aksiyonların'da Matematiğin gücüne tüm ekibimiz ile inanıyoruz.

11 yıllık tecrübemiz ve hiç bitmeyen heyacanımızla, hizmet verdiğimiz markalara hedeflerine ulaşmaları için yardım ediyoruz.

Büyüme Modeli Oluşturma Veya Geliştirme

Optimizasyon Büyüme Stratejisi
A / B testini ve kişiselleştirmeyi rekabet avantajına dönüştürmek için ekibinizle ortaklık yapıyoruz. İşbirliğine dayalı uzman ekibimiz, site optimizasyonu ve süreç sırasında keşfedilen müşteri öğrenmeleri aracılığıyla büyüme stratejilerinin geliştirilmesine, önceliklendirilmesine ve yönlendirilmesine yardımcı olur. Müşterilerinizi anlayın: İşinizi büyütün.


Test Programı Yönetimi
İlhanart, karmaşık organizasyonlarda birden çok test programını oluşturma, yönlendirme ve koordine etme deneyimiyle, test süreci disiplinini garanti eder ve kuruluşunuz genelinde öğrenmelerden yararlanılır. Koordineli bir programda birden çok iş grubuna öğrenme ve büyüme sağlayın.


Uygulama ve Tasarım
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu, uygulama sırasında pratik sorunların çözülmesinin yanı sıra Tasarımda da kritik bir rol oynar. İlhanart'ın stratejist, mühendis ve tasarımcılardan oluşan özel ekipleri, kuruluşların başarılı tasarım değişikliklerini hızla tasarlamasına, test etmesine, yinelemesine ve uygulamasına yardımcı olur. Hızımız ve koordinasyonumuz, test etme ve yineleme felsefemizle birlikte, size tasarım performansında güven verecektir ve son derece uygun maliyetlidir, müşterilerinizin ne istediğini anlamak için verilerden ve testlerden yararlanmadan tasarımı uygularken pozitif etki sağlar ve maliyetli hataları azaltır.


Veri Analitiği ve Entegrasyon
Veriler, performansı hareket ettiren kararların temelidir. Sitelerinizin ürettiği verileri anlamak ve düzenlemek, uzmanlığımızın kritik bir alanıdır. Veri analizi danışmanlarımız ve mühendislerimiz, veri analizi sistemlerinizi, yapınızı ve araçlarınızı tasarlar ve yönetir. Büyük platformlarda ve birden çok sektörde deneyim, büyüme ve ürün ekipleriyle optimum çözümleri ve koordinasyonu sağlar. Tutarlı ve optimum karar verme için verilerinizden yararlanın.

Bizimle İletişime Geçin.

Markanıza özel profesyonel çözüm ortağınız olalım

Adres : Kazım Dirik Mahallesi 372/28 Sokak no:46 Bornova / İzmir

Telefon : +90 232 472 11 74

E-mail : work@ilhanart.com.tr