İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı
İzmir Reklam Ajansı

Pazarlama Aksiyonların'da Matematiğin gücüne tüm ekibimiz ile inanıyoruz.

11 yıllık tecrübemiz ve hiç bitmeyen heyacanımızla, hizmet verdiğimiz markalara hedeflerine ulaşmaları için yardım ediyoruz.

Metriklere Uygun Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Mecralar milyonlarca tüketiciye hiper hedefli kitleler ve kişisel katılımlarla doğrudan erişim sunuyor. Veri analizi danışmanlarımız ve mühendislerimiz, veri analizi sistemlerinizi, yapınızı ve araçlarınızı mimar ve yönetir.

Sosyal medya ile fark yaratmak hedef kitleye ulaşabilmekle de alakalıdır.


Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest  gibi mecraları aynı kalite standartlarında koruyup zenginleştirmek içinsosyal medya yönetimi için profesyonellerden destek alınması gerekir. İlhanart reklam, alanında deneyimli ve dinamik kadrosuyla belirlediğiniz amaçlarınıza ulaşmanız için gereken profesyonel desteği size sağlayabilir ve markanızı parlatabilir.

En kaliteli ürünleri de ithal etseniz, son moda hizmeti de sunsanız müşteriye ulaşmakta sorun yaşadığınız anda işletmenizin karlılığı üzerinde pozitif bir etki görülmez. Ama çizmek istediğiniz imaj ve iletmek istediğiniz mesaj doğru kitleye ulaştığında firmanız ve ürünleriniz artık pazarda görünür hale gelmiş demektir. Bu da artık potansiyel satış rakamlarına çok yakın olduğunuzun işaretidir.

İlhanart Pazarlama Ajansı'nın sunduğu profesyonel sosyal medya yönetimi desteği sayesinde elde ettiğiniz son teknoloji raporlar ile stratejik planın neresinde olduğunuzu, başarılı hamlelerinizi ve geliştirilmesi gereken adımlarınızı ölçümleyebilirsiniz.

Yepyeni aksiyon planları ile sosyal medya hesaplarınızı dinamik, takipçilerinizi canlı tutabilirsiniz. 

 

Bizimle İletişime Geçin.

Markanıza özel profesyonel çözüm ortağınız olalım

Adres : Kazım Dirik Mahallesi 372/28 Sokak no:46 Bornova / İzmir

Telefon : +90 232 472 11 74

E-mail : work@ilhanart.com.tr