İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı
İzmir Reklam Ajansı

Pazarlama Aksiyonların'da Matematiğin gücüne tüm ekibimiz ile inanıyoruz.

11 yıllık tecrübemiz ve hiç bitmeyen heyacanımızla, hizmet verdiğimiz markalara hedeflerine ulaşmaları için yardım ediyoruz.

Kurumsal Strateji ve Kimlik Oluşturulması, Geliştirilmesi

Dijitalleşme, markaları değişime zorluyor; bu zorlama markaların kimlik ihtiyaçlarını daha kompleks bir hale getiriyor ve bir kimlikten beklentileri arttırıyor. Kurumsal Kimlik, UX ve UI tasarımcılarımız, markaların birincil temas noktaları için somut çözümler geliştirmektedir.

İlhanart Reklam Ajansın’da Kurumsal Kimlik Tasarımı projesi sadece kılavuz ve tasarımların dijital olarak uygulanmasıyla bitmez, markaları sürdürülebilir bir şekilde geliştirir ve uzun süreli iletişim faaliyetlerini kurgular.

Yaratılan yeni markanın ya da var olan markanızın hedef kitle odaklı konumlandırmasını yapar.

Markanızın pazarlama stratejisi somut verilerle tekrardan kurgulanır. Oluşturulan yeni strateji, değer ve hedeflere uygun sloganı ve hikâyesiyle tamamlanır.

İlhanart Reklam Ajansı; markaların değerini artırmak, bilinirliğini sağlamak ve firmaların sektörde güçlü bir kurumsal duruşa sahip olması için uzman ekibiyle projenin en ince detayına dek çalışır. Markanızın doğru şekilde temsil edilebilmesi adına ilk olarak sektörel pazar araştırması yapmaktadır. "Marka ihtiyaç analizi" oluşturup etkin bir yol haritası çıkararak projenizi hayata geçirir. 

Marka danışmanlığımızın temeli, farklılık üzerine değil benzersizlik üzerine kurulmuştur.
 

Bizimle İletişime Geçin.

Markanıza özel profesyonel çözüm ortağınız olalım

Adres : Kazım Dirik Mahallesi 372/28 Sokak no:46 Bornova / İzmir

Telefon : +90 232 472 11 74

E-mail : work@ilhanart.com.tr