İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı
İzmir Reklam Ajansı

Pazarlama Aksiyonların'da Matematiğin gücüne tüm ekibimiz ile inanıyoruz.

11 yıllık tecrübemiz ve hiç bitmeyen heyacanımızla, hizmet verdiğimiz markalara hedeflerine ulaşmaları için yardım ediyoruz.

Online Destek

E-ticaret sitenizde oluşabilecek her türlü yenilik, değişim ve güncellemelere adapte olmak zordur. Size bu konuda her zaman destek olacak işinizi kolayca büyütmenize yardımcı olacak birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Her yeni kurulan e-ticaret sitesi arama motorlarında ilk sırada görünmek ister. Bunu başarmak için doğru metriklerle ve doğru anahtar kelimelerle ve doğru içeriklerle oluşturulacak markanız ve ürünlerinizle tam bir uyum halinde olacak e ticaret yazılımları ile gerçekleşebilir.


Her Zaman Güncel

Hayata geçirmek istediğiniz e-ticaret sitenizde değişen stoklar, trendlere ve diğer verilere bağlı olarak gelişen durumlar, ürün ya da hizmetlerinizin farklılaşan içerikleri için sizlere sınırsız güncelleme imkanları sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızla entegre olarak ilerleyebileceğiniz paketlerle işinizi dijital platformlarda büyütüyoruz.

Zaman Kaybetmeden E-ticaret altyapınızı kurun!

Yeni Nesil

E-ticaret Yazılımı

E-ticaret platformları ve mobil alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde trendlerden uzak kalmamak için siz de hemen işletmenizi online platformlara taşıyın. Satışlarınızı artırmak ve marka bilinirliğinizi en üst seviyeye taşımak için dijital platformlarda yerinizi almanız büyük önem taşıyor. Yalnızca bilgisayarlar üzerinden değil mobil araçlarınıza da uygun olarak geliştridiğimiz yazılımlar ve aplikasyonlarla şirketinizi çok yönlü büyütmek için çabalıyoruz.

LATEST NEWS

E-ticaret Paketleri

PHP E-Ticaret Yazılımı

500₺/Aylık

Paket 1

İlgili Ürünler Tanımlama
SEO Yönetimi
Canlı İstatistikler
Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme
Excel Kayıt ve Yükleme

ÖZELLİKLER

imshop her zaman yanınızda

Farklı Dil Seçenekleri

Siteniz birçok farklı dil seçeneği ile çalışır, farklı dil girişlerini tek panel üzerinden yapabilirsiniz.

Kur Modülü

I’m Shop’ta her ülkenin para birimi ayrı olarak tanımlanabilmektedir.

Lokasyona Uygun Ziyaretçi Takibi

I’m Shop, sitenize giren ziyaretçinin hangi ülkeden giriş yaptığını anlar ve buna göre değişiklikler yapar.

Lokasyona Uygun Farklı Ücretlendirme

Her ülkeye farklı fiyatlar üzerinden satış yapın!

Yurtdışı Kargo Entegrasyonları

Her ülkenin kargo firmaları farklı olduğu için yurt dışındaki kargo şirketleri ile koordineli bir şekilde çalışın ve müşterilerinize kendi siteniz üzerinden katgo takip imkanı verin.

Sürekli, Hızlı Güncelleme

Sitenizde değişen stoklar, trendlere ve diğer verilere bağlı olarak farklılaşan içerikler için sizlere sınırsız güncelleme imkanları sunar.

Arama Motoru Optimizasyonu

Doğru metriklerle ve doğru anahtar kelimelerle ve doğru içeriklerle oluşturulacak markanız ve ürünlerinizle arama motorlarında ilk sırada görünün.