X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

INSTAGRAM REKLAMLARI

AnasayfaINSTAGRAM REKLAMLARI
 

Instagram son zamanların en popüler, en çok kullanıcıya ulaşan uygulamalarından bir tanesi olarak hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Türkiye'deki sosyal medya kullanıcılarının %84'ü Instagram'ı aktif olarak kullanıyor. Bu da Instagram'ın Youtube'dan sonraki en aktif ikinci sosyal mecra olduğu anlamına geliyor.

INSTAGRAM REKLAMLARI NEDİR?

Instagram Reklamları düşük maliyetler ile yüksek dönüşüm oranları elde edebilmek için oldukça verimli bir yoldur. Instagram reklamları ile işletme, ürün, hizmetinizin bilinirliğini arttırabilir, sizden haberdar olmayan potansiyel müşterilerinize kendinizi tanıtabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizin özellikleri ya da kampanyalarınız hakkında detaylı bilgiler verebilirsiniz. Tüm bunları bir eylem çağrısı ile neticelendirerek kullanıcıları sizi aramaya, mesaj atmaya ya da web sitenizi ziyaret etmeye yönlendirebilirsiniz. 

INSTAGRAM REKLAM MODELLERİ

Instagram farklı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilecek farklı reklam modelleri sunar. Sürekli aralarına yenileri eklenerek gelişen bu reklam modellerindne bazıları ise şu şekilde:

  • Fotoğraf Reklamları,
  • Video Reklamları,
  • Dönen Reklamlar,
  • Instagram Hikâye Reklamları

NEDEN INSTAGRAM REKLAMLARI?

Görsel odaklı bir sosyal medya mecrası olan Instagram, ilgi çekici, yaratıcı ve akılda kalıcı reklamlar oluşturmaya olanak sağlar.

Konum, demografi, ilgi alanları, davranış biçimleri ya rakipleri takip ediyor olmaları gibi kriterler belirleyerek bu ilgi çekici reklamları doğru hedef kitle ile buluşturabilmek mümkündür.

Geleneksel reklam mecralarına kıyasla daha düşük mailyetler ile büyük etkiler yaratmaya olanak sağlar.

Instagram reklamlarını en verimli şekilde kullanmak, etkili reklamlar oluşturarak doğru hedef kitle ile buluşturabilmek için strateji oluşturma, kampanya hazırlığı, reklam oluşturma ve reklam yönetimi hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

 

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top