X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

LINKEDIN REKLAMLARI

AnasayfaLINKEDIN REKLAMLARI

 

Sosyal medya denilince ilk akla gelen platformlardan olmasa da LinkedIn hiç de azımsanamayacak bir kullanıcı sayısına dahip. Türkiye'de 7.3 milyon kişi Linkedin kullanıyor. Bu rakam aktif sosyal medya kullanıcısı nüfusun %30'una tekabül ediyor. Ancak Linked'in'i özel kılan nokta ne kadar geniş bir kitleye ulaşabildiğinden ziyade ne kadar spesifik bir kitleye ulaşabildiği...

Linkedin iş yaşamı üzerine odaklamış bir sosyal platformdur. Bu nedenle hedef kitle seçimi açısından başka hiçbir platformdan ulaşılamayacak hedeflemeler yapmaya olanak tanır. Lokasyon, demografik özellikler, ilgi alanları gibi seçimler yapmanın yanı sıra, doğrudan belirli bir okulda okuyan, belirli bir şirkette çalışan kişileri hedeflemek bile mümkündür. Ahşap satıyorsanız ahşap işleyen firmaların satın alma pozisyonlarında çalışanlara reklam vermekten daha verimli ne olabilir?

 

LİNKEDİN REKLAMLARI NEDİR?

Linkedin reklamları; sponsorlu içerik, metin reklamları, sponsorlu InMail, dinamik reklamlar, görüntü reklamlar vr Linkedin dışına reklam yerleştirme gibi türleri olan bir reklam ağıdır.

Linkedin reklamları sayesinde marka bilinirliğinizi arttırabilir, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi verebilir, hedef kitlenizdeki kişileri web sitenizi incelemeye yönlendirebilirsiniz. Linkedin diğer platformlarda bulunmayan hedef kitle belirleme yöntemlerine sahiptir ve bu Linkedin reklamlarının değerini arttırır. Bu değer elbette maliyetlere de yansır. Fakat profestonel bir planlama ile bu maliyet çok verimli sonuçlar doğuracaktır.

 

LINKEDIN REKLAMLARI NE İŞE YARAR?

Linkedin diğer tüm sosyal medya platformlarından çok daha spesifik hedef kitle seçme özelliği ile sizi ulaşmak istediğiniz kişilere doğrudan ulaştırır. Özellikle de hedef kitleniz işletme sahipleri, beyaz veya mavi yakalı çalışanlar ise ya da b2b pazarlama yapıyorsanız mesajınızı ulaşmak istediğiniz kitleye Linkedin üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Linkedin herkesin ilgi alanlarını açık bir şekilde belirttiği bir platformdur. Bu nedenle spesifik ilgi alanlarına yönelik ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında avantaj sağlar. Örneğin pazarlama ile ilgili yazdığınız kitabı doğrudan pazarlama profesyonellerine tanıtabilirsiniz.

İlhanArt olarak Linkedin'deki varlığınız da titizlik ile yönetiyor, reklam strateji ve kampanyalarınızı veri ve analizler ışığında planlıyoruz. Reklamın yayınlanmasından sonuçların takibine de tüm süreçte 360 derece hizmet veriyoruz.  d

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top