X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

METRO REKLAMLARI (RAYLI SİSTEM)

AnasayfaMETRO REKLAMLARI (RAYLI SİSTEM)

Metro (Raylı Sistem) Dijital Raketler

Metro ağı içerisinde konumlandırılan dijital raketler, trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Ölçüleri ulusal raket ölçülerine yakındır. Reklamlarınız burada haftalık olarak yayınlanır ve kiralama network grupları şeklinde yapılır.

Bu reklam ünitemizin özelliği tamamen dijital olması ve baskı maliyeti gerektirmemesidir. 55x65inc reklam alanına sahip olan raketler canlı renkleri ve hareketli görüntü oynatabilme özellikleri ile gözden kaçması oldukça güç bir görsellik sunarlar. 

Raylı Sistemdeki dijital raketlerde yer almak için sizi de İlhanArt'a bekliyoruz.

 

 

 

 

Metro (Raylı Sistem) Sabit Raketler

Metro ağı içerisinde konumlandırılan sabit raketler, trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Ölçüleri ulusal raket ölçülerine yakındır. Reklamlarınız burada haftalık olarak yayınlanır ve kiralama network grupları şeklinde yapılır.

Sabit Raketler 118.5 x 175 cm ölçülerindedir ve kağıt üzerine basılan posterler isten aydınlatma ile dikkat çekici hale gelir. Raylı Sistemdeki sabit raketlerde yer almak için sizi de İlhanArt'a bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Metro (Raylı Sistem) Billboard

Metro ağı içerisinde yer alan billboard'lar trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Bu billboardlar da açıkhava billboardlarına benzer şekilde 360cm x 210cm ebatlarındadır. Backlight Vinyl baskı kullanılır ve içten aydınlatmalıdır.

Haftalık olarak, network grupları halinde kiralanyabileğiniz bu billboardlar markanıza iyi gelecek. Medya planlamadan satın almaya, tasarımdan kampanya oluşturmaya tüm ihtiyaçlarınız için 360 derece hizmet İlhanArt'ta.

 

 

 

 

 

 

Metro (Raylı Sistem) Lightbox

Metro ağı içerisinde yer alan Lightbox panolar, 18 m2 görsel yüzeyi ile  en büyük reklam alanlarımızdandır. Metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları ve çoğunlukla tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış, içten led aydınlatmalı mecralardır.

En az aylık, en çok yıllık periyodlar ile kiralayabileceğiniz bu lightbox'lar süreklilik arz etmesi bakımından mesajınızı akılda kalıcı kılar.  580cm x280cm ölçülerinde olup, baskı malzemesi backlight vinyl’dir.

inimum aylık maksimum yıllık olmak üzere münferit (tekli) olarak reklamın yayınlandığı bir reklam alanıdır.

 

 

 

Metro (Raylı Sistem) Sabit Raket Pano / Dijital Portre Pano

Sabit portre panolar 50x70 poster pano ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahlarında merdiven yanlarında karşılıklı olarak konumlandırılmış reklam üniteleridir.

Sabit portre panolar haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır. Baskı malzemesi içten aydınlatmalı oldugundan backlight kagıt’tır.

 

Dijital portre panolar dijital raketler gibi inç bazında ölçülendirilip 50x70 poster pano ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahlarında merdiven yanlarında karşılıklı olarak konumlandırılmış reklam üniteleridir. Bu reklam ünitemizin özelliği tamamen dijital olması ve baskı maliyeti gerektirmemesidir.

Dijital portre panolar haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır. Çözünürlügü 1080x1920px olup görünen alanı 32inc’tir.

 

 

 

Metro (Raylı Sistem) Alınlık Pano

Alınlık pano metro istasyonlarında lightbox panolardan sonra en büyük görsel yüzeye sahip olan 2. reklam alanıdır. Metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahlarında en son merdivenlerin karşısında konumlanır, içten led aydınlatmalı, minimum aylık maksimumda yıllık olmak üzere münferit (tekli ) olarak reklamın yayınlandığı bir reklam alanıdır.

 

 

 

 

 

 

Açıkhava Reklamları Reklam Direkleri - Metro Reklamları - Hava Limanı Reklam Alanları - TV Reklamları - Sinema Reklamları - Radyo Reklamları - Gazete Reklamları - AVM Reklam Alanları - Duvar Reklamları 


Top