X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

AnasayfaONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

Online itibarınız bugün hiç olmadığı kadar önemli. Değişen tüketici alışkanlıkları gösteriyor ki artık pek çok kişi bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce internetten araştırma yapıyor. Kullanıcı deneyimlerini okuyor, izliyor, muadil ürünlerle karşılaştırma yapıyor. Online itibarınız doğrudan satışlarınızı etkileyecek bir önem taşıyor. Peki insanlar markanızı nasıl görüyor? Tüketiciler markanıza güveniyor, tavsiye ediyor mu? Yoksa insanların hoşnutsuz olduğu birtakım özellikleriniz mi var? İlhanArt online itibarınızı yönetirken hem bu soruları yanıtlıyor, hem de markanızın itibarını korumak ve arttırmak için gerekli tüm adımları atıyor.

Neler yapıyoruz?

Dijital Pazarlama: Online itibar yönetiminin önemli bir adımı markanızın kolay bulunabilir, görülebilir olmasıdır. Örneğin Google gibi sektör lideri arama motorlarında ilk saydafa çıkmak markanıza prestij kazandırır. Tam tersi şekilde potansiyel müşterileriniz sizi aradığında bile bulamıyorsa bu durum imajınıza zarar verecektir. Marka imajınızı korumak ve pekiştirmek amacıyla kullanabileceğimiz pek çok araç var. Arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, remarketing ve mailing gibi yöntemler ile markanızı öne çıkartıyoruz.

Monitoring: İnsanlar markanız hakkında neler konuşuyorsa hepsini izliyor ve analiz ediyoruz. Sosyal Medyada, Zomato, Forsquare gibi platformlardarda, forumlarda, tavsiye ve şikayet sitelrinde hakkınızda konuşulanları düzenli olarak takip ediyor ve analizlerimizi sizlere raporluyoruz. 

Online Müşteri Hizmetleri: İtibar yönetiminin önemli bir parçası da hakkınızda konuşlanlara müdahil olabilmektir. Müşterilerin ürünleriniz ile ilgili sorularını yanıtlamak, şikayetlerini çözüme kavuşturmak ya da övgülerine teşekkür etmek, başarılı bir müşteri hizmetleri yönetiminden bekleyebileceğiniz tüm faydaları online ortamda da sağlar.

Kriz Yönetimi: Bazen bir söylenti, bazen ufak bir hata önünü alması çok gün bir tepki seline yol açabilir. Başarılı bir kriz yönetimi sayesinde markanızın göreceği zararı minimuna indirebilir, hatta prestij bile kazanabilirsiniz. 

 

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top