X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

REKLAM DİREKLERİ

AnasayfaREKLAM DİREKLERİ

Pole Banner (Reklam Direkleri)

Şehirlerin en işlek ve en prestijli noktalarında yer alan reklam direkleri markanıza iki büyük avantaj sağlar. Bunlardan bir tanesi aynı reklamın ardışık olarak dizilmesi, bu sayede tekrarlama yoluyla akılda kalıcılık yaratmasıdır. Diğer büyük avantajı ise yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde yer alarak çok sayıda insana ulaşmalarıdır.

Reklam Direkleri "network" olarak kiralanır. Kiralama adetleri ise şehirlere göre degişiklik gösterir. Örnegin İzmir, Mugla, Fethiye, Denizli için en az 300 face (150 adet direk) kiralama yapılırken Istanbulda en az 1000 face, ilçe networkleride en az 400 face, Doğu Karadeniz bölgesinde ise 424 face olarak kiralama yapılabilir.

İki hafta süreyle yayında kalan reklam direkleri için size  baskı, montaj ve demontaj dahil fiyat veriyor, reklam kampanyası, grafik tasarım gibi diğer ek ihtiyaçlarınız için de 360 derece hizmet sunuyoruz.

 

Pole board (Reklam Direkleri Yönlendirme)

Yönlendirme levhaları iki farklı amaca yönelik kullanılabilir. Genellikle firmanıza gelecek olan ziyaretçilere yön göstermek için kullanılan bu levhalar resim ve ok işaretleri ile firmanızı işaret eder. Bu levhaların ikinci bir işlevi de dikkat çekerek marka bilinirliği  oluşturmaktır, hedef kitlenize çağrıda bulunmaktır. Logo ve ürün görselleri ile zenginleştirilen bu tarz bir çağrı markaya aynı zamanda prestij sağlar.

Yönlendirme levhaları ön ve arka yüzleri de kullanılabilen bir direk olarak olarak kiralanır. 52 hafta boyunca yayında kalan reklam levhaları için size  baskı, montaj ve demontaj dahil fiyat veriyor, reklam kampanyası, grafik tasarım gibi diğer ek ihtiyaçlarınız için de 360 derece hizmet sunuyoruz.

 

 

 

Goldface (Reklam Direkleri)

Goldface reklam direkleri, Nişantaşı, Bebek, Etiler ve Ulus’ta yeralan prestijli panolardır. 

90x120cm ölçülerindeki içten aydınlatmalı Golface reklam direkleri network olarak kiralanır. Bir network 190 face'dir ve reklamını 2 hafta boyunca sahada kalır.  Spesifik bir hedef kitle tarafından yüksek görünürnüğü olan bir konumdadır.

Markanıza Goldface reklam direklerinde prestij kazandırmak için sizi de İlhanArt'a bekleriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Açıkhava Reklamları - Reklam Direkleri - Metro Reklamları - Hava Limanı Reklam Alanları - TV Reklamları - Sinema Reklamları - Radyo Reklamları - Gazete Reklamları - AVM Reklam Alanları - Duvar Reklamları 

 

 


Top