X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

STRATEJİK PLANLAMA

AnasayfaSTRATEJİK PLANLAMA

İş dünyasında başarılı olan herkes bilir ki plansız iş yürümez. Bir hedef belirlemek, finansal kaynaklarınızı, operasyonel sisteminizi ve insan kaynağınınızı bu hedef doğrultusunda organize etmek başarının ilk adımdır.

Kaynak yönetimi ise bu konunun en önemli unsurudur. Stratejik planlama neticesinde pazarlama, dijital pazarlama, reklamlar, ürün, fiyat, personel sayısı, yatırımlarınız, ne yapacağınız ve ne yapmayacağınız belirlenir. Gerçekçi bir stratreji ise sezgilerle değil, veri ve analizlere dayanarak, matematik ve mantık kuralları çerçevesinde oluşturulur. Doğru oluşturulmuş bir strateji size ne zaman hangi atmanız gerektiği, hangi yöne gideceğiniz, hatta ayaklarınızı yere ne şiddette basacağınız konularında yol gösterici olur.

İlhanArt'ın 360 derece hizmetlerinden bir tanesi de stratejik pazarlama. İşletmenizin tüm ihtiyaçları için yanınızdayız.

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top