X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

TWITTER REKLAMLARI

AnasayfaTWITTER REKLAMLARI

Türkiye’de yaklaşık 7.2 milyon kullanıcısı olan Twitter’ın, her geçen gün daha çok insan tarafından aktif şekilde kullanılıyor. Bu nedenle Twitter reklamları, dijital pazarlamanın en etkili araçlarından birine dönüşüyor.

TWITTER REKLAMI NEDİR?

Twitter reklamları; dil, lokasyon, anahtar kelime ve ilgi alanları gibi farklı yöntemlerle ihtiyaçlarınıza yönelik, hedefleme yapabileceğiniz çeşitli reklam modelleri sunuyor. Hedef kitlenizde henüz ürün ve hizmetlerini tanımayan, markanızı bilmeyen potansiyel müşterilerinize bile kendinizi tanıtabileceğiniz bir kapı aralıyor.

TWITTER REKLAM MODELLERİ NELERDİR ?

Sponsorlu Gündem (Promoted Trend)

Bu reklam türleri kısa süreli kampanyalarda ve çok sayıda insana ulaşmak istenildiğinde önerilmektedir. Söz konusu reklam modelinde belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer almaktadır.

Sponsorlu Tweet (Promoted Tweet)

Bu reklam modeli henüz sizi takip etmeyen kullanıcılara mesajlarınızı iletmenizi sağlar. Belirlediğiniz anahtar kelimeler kullanıcılar tarafından aratıldığında, sizin hazırladığınız Tweet arama sonuçlarında gösterilir. Yayın süresi 3 aydır. Ücretlendirme etkileşim başına yapılır.

Sponsorlu Hesap (Promoted Account)

Sponsorlu Hesap uygulaması, takipçi sayısını arttırmaya yönelik reklam modelidir. Hesabınızı "Kimi takip etmeli" bölümünde görünür kılar.

Web Sitesi Tıklamaları (Web Site Cards)

Web sitenizin trafiğini ve web sitenizden sağladığınız satışları artırmak için en ideal reklam modeli, Web Sitesi Tıklamalarıdır.

Uygulama Yükleme ve Etkileşim (App installs)

Uygulama Yükleme ve Etkileşim reklamları, Twitter haber kaynağında yayınlanan reklamlar ile mobil kullanıcıları uygulamanızı indirmeye davet eder.

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top