İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı

İzmir Reklam Ajansı
İzmir Reklam Ajansı

Pazarlama Aksiyonların'da Matematiğin gücüne tüm ekibimiz ile inanıyoruz.

11 yıllık tecrübemiz ve hiç bitmeyen heyacanımızla, hizmet verdiğimiz markalara hedeflerine ulaşmaları için yardım ediyoruz.

Sizin için
Ne Yapıyoruz

Çalışmanın ve şirketlerin bir kültür üzerine kurulduğunu benimseyerek ilerlediğimiz yolda, siz değerli müşterilerimizin markalarını bulunduğu sektörde en iyi şekilde temsil etmesini sağlamak amacıyla bilgi, beceri ve tecrübelerimizi kullanıyoruz.

1

Veritabanı konusundaki tecrübelerimizi ve bilgimizi müşterilerimiz için en doğru çözümleri geliştirmek için kullanıyoruz.

2

Müşterimizin taleplerine istinaden, sektör analizi hedef kitle ve sahip olunan bilgiler eşliğinde sketch ve wireframe çizimlerin ardından UX ve UX tasarım çalışmalarını ortaya çıkarırız.

3

Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz.

4

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmalarımızın bütünlüğünü, grafik tasarım sayesinde sağlıyoruz.

5

Sahip olduğumuz uzman tasarım ekibi sayesinde kullanıcı alışkanlıklarını çok iyi analiz ederek müşterilerimizin kullandığı ve kullanacağı uygulamaları onlara keyif veren ve minimum sürede hareket ile kullanılabilir düzeye getiriyoruz.

6

E-ticaret ile fiziksel mağazalara kıyasla masrafsız şekilde ürünlerinizi satışa çevirmenizi, hedeflenen müşteri kitlesine kolayca ulaşabilmenizi ve düşük sermayelerle ticaret yapabilmenizi sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere, en iyi hizmeti verebilmek adına çeşitli stratejiler geliştiriyoruz.

 • SEO Hizmeti ve Danışmanlığı
 • Dijital Pazarlama
 • UI & UX Optimizasyonu
 • Arama Motoru Pazarlaması (SEM)
 • Dönüşüm Optimizasyonu
 • Sosyal Medya Reklamcılığı
 • İçerik Yönetimi Hizmeti
 • İçerik Pazarlaması
 • Medya Planlama
 • Programatik Satın Alma - RTB
 • Online İtibar Yönetimi
 • Web Analiz Danışmanlığı gibi

Dijital pazarlama çözümlerimiz ile detaylı analizler ve stratejiler yaparak, firmanızı daima bir adım öne götürüyoruz.

Medya Planlama & Satın Alma

Pazar, sektör, rakip araştırmaları ve sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırladığımız strateji doğrultusunda markanıza en uygun medya planlama ve satın alma hizmetlerini sunuyor, en doğru hedef kitleye, en doğru mecralarda ulaşmanıza odaklanıyoruz. 
Ana akım mecralardan, çeşitli konularda özel yayın yapan niş mecralara kadar geniş bir yelpazedeki yayıncılarımız ile yakın iletişimimiz ve geniş ticari hacmimizin de sağladığı avantajları müşterilerimiz için “maksimum fayda” mottomuzla sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

 

Web Tasarım & Yazılım Geliştirme

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. 

En güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Bütün bu hizmetlerimizin yanında tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümlerimiz ile yazılım geliştirme hizmetinin yanında bütün sorunlara çözüm üretmekteyiz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik; şirket itibarınızı ve bütünlüğünüzü görsele dönüştüren basılı materyallere verilen genel isimdir.

Özellikle yeni kurulan şirketlerin "Satış için neye ihtiyacımız var?" sorusunun veya satış-pazarlama hacmini geliştirmek isteyen işletmelerin ihtiyaçları arasında bu materyaller önemli bir rol oynamaktadır.

Kartvizit, katalog, logo, tabela, antetli kağıt, fatura veya yıllık takvimler gibi aklınıza gelebilecek bir çok materyal, kurumsal kimlik tasarımına uygun olarak dizayn edilmeli ve bütünlük oluşturmalıdır. 

Bizimle İletişime Geçin.

Markanıza özel profesyonel çözüm ortağınız olalım

Adres : Kazım Dirik Mahallesi 372/28 Sokak no:46 Bornova / İzmir

Telefon : +90 232 472 11 74

E-mail : work@ilhanart.com.tr