X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

WEB SİTESİ VE DİJİTAL PAZARLAMA

AnasayfaWEB SİTESİ VE DİJİTAL PAZARLAMA

Etkili, Dikkat Çekici ve Kullanışlı Web Siteleri Tasarlıyoruz.

Güçlü Tasarım 

Web tasarımı hizmetimiz internet pazarında ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanızın yanı sıra, marka imajı oluşturmanızı, markanızı doğru yansıtmanızı sağlayacak. Tasarım ve teknolojiyi harmanlarak, uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak ürettiğimiz web siteleri ile dijital dünyada yerinizi alın .

Her sektörün ve markanın dijital ihtiyaçları farklıdır. Web sitesi de ihtiyaçlara yönelik tasarlanmalı, müşteriler açısından kullanışlı ve potansiyel müşteriler açısından ulaşılabilir olmalıdır. Kötü tasarlanmış ya da kullanışsız bir web sitesi marka ya da ürünlerinize karşı olumsuz duygular oluşturabilir, faydadan çok zarar getirebilir. İşte bu nedenle web sitelerinizi deneyimli ekibimiz ile titizlikle tasarlıyor, ihtiyaçlarınıza en uygun web sitesini oluşturmak için analiz ve verilerden yararlanıyoruz.

Web sitenizi bir medya ajansı gözü ile kurguluyor; banner tasarımları, kampanya görselleri gibi önemli mesaj alanlarını en yüksek verimi sağlayacak şekilde planlıyoruz.

Google SEO Uyumluluğu

Web trafiğinin çok büyük bölümü arama motorlarından başlıyor. Eğer web siteniz Google tarafından bulunamıyor, arka sayfalarda kalıyorsa, o siteden verim almanız neredeyse imkansızdır. Biz arama motoru optimizasyonunun önemini biliyor, web sitenizi Google'da iyi bir sıralama kazanacak şekilde tasarlıyoruz.

Arama motorları, web sitesi ile aranan kelimenin içeriğini karşılaştıtırken "kalite puanı" sistemini kullanır. Eğer sitenizin kalite puanı yüksek ise ilgili kelimeler arandığında web siteniz ilk sıralarda görünür. Sitenizin kalite puanı düşük ise sayfanız hiç kimsenin tıklamadığı arka sayfalarda kaybolacaktır. Biz kalite puanı hesaplama kriterlerini avucumuzun içi gibi biliyor, sitenizin kodları ile yazılı ve görsel içeriğini yükek kalite puanı getirecek şekilde oluşturuyoruz. Web sitenizin tüm arama motoru kayıtlarını ( Google, Yandex, Bing vb.) yapıyoruz. 

Deneyimli SEO uzmanlarımız ile, web sitenizin daha üst sıralarda yer alması ve konumunu koruması için danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Tüm Cihazlarla Uyumluluk (Responsive Web Tasarım)

Hem Türkiye hem Dünya genelinde web trafiğinin yaklaşık %80'i mobil cihazlar üzerinden sağlanıyor. Kullanıcıların %95’i giriş yaptıkları web sitesinin mobil uyumlu olmaması durumunda o siteyi ilk birkaç saniye içinde terk ediyor. Bu demek oluyor ki bir web sitesinin mobil cihazlara uyumlu olması kaçınılmaz bir gereklilik.

"Responsive Tasarım" web sitenizin farklı ekran boyutlarına sahip cihazlarda, o ekranın ebatlarına uyum sağlayarak düzgün ve kullanışlı biçimde açılması anlamına geliyor. Cep telefonu, tablet ya bilgisayar fark etmeksizin web sitenizi tüm cihazlar üzerinden erişilebilir kılıyor. 

Biz sitenizin erişilebilirliğini ve kullanışlılığını önemsiyor, responsive tasarımlar ile çağın gerekliliklerine uygun web siteleri tasarlıyoruz. 

Kolay Yönetim Paneli

Web sitenizi yanlızca teslim etmiyor, sonrasında nasıl kullanacağınızı da önemsiyoruz. İçerikeri güncellemek, fotoğraf eklemek ya da bir duyuru yayınlamak istediğinizde web sitenizin yönetim paneline kolayca erişebilmeniz, dilediğiniz değişikliği hiç zorlanmadan yapabilmeniz bizim için önemli. İşte bu yüzden sizler için kullanımı kolay yönetim panelleri oluşturuyor, bu panelleri nasıl kullanacağız konusunda sizi detaylı şekilde bilgilendiriyoruz.

 

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top