X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

YANDEX DİRECT REKLAMLARI

AnasayfaYANDEX DİRECT REKLAMLARI

YANDEX REKLAMLARI NEDİR?

Yandex Dünyanın en çok kullanılan arama motorları arasında 7. sırada, Rusya’da ise 1. sırada yer alıyor. Türkiye’de 2011 yılında hizmet vermeye başlayan arama motorunun kullanımı ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor. Yandex, Türkiye’de aylık iki milyon tekil ziyaretçiye ulaşmış durumda ve önümüzdeki beş yıl içerisinde Türkiye pazarının %25-30’luk kısmını oluşturması bekleniyor. Arama motoru rekalmarı söz konusu olduğunda Google halen pazarın lideri konumunda olsa da, Yandex de reklamverenler için es geçilmemesi gereken bir mecra halini aldı bile. 

Yandex arama motoru üzerinde reklam vermeyi sağlayan "Yandex Direct" de tıpkı Google Ads gibi belirli konularda ilgili arama yapan kullanıcıların karşısına sizin web sitenizi çıkartıyor.

NEDEN YANDEX REKLAMLARI?

  • Yandex kullanıcıları her geçen gün yaygınlaşıyor. Bu mecrayı gözardı etmek rakiplerinizin gerisinde kalmanıza yol açabilir.
  • Yandex Direct sayesinde web siteniz arama sonuçlarının üst sıralarında görünür. Böylece yeni müşterilere ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi gözden kaçması zor bir şekilde tanıtabilirisniz.
  • Yandex arama motorunun üst sıralarında ryer almak, yeni müşteriler edinmek, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş hitleler ile paylaşmak için olduka verimli bir yöntemdir.
  • Ölçülebilir sonuçlar sunan bu yöntem ile reklam bütçenizi ve geri dönüşlerinizi anlık takip edebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik değişiklikler yapabiliriz.
  • Diğer arama motoru reklamlarında olduğu gibi Yandex Direct de reklamınızı yalnıza ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenme potansiyeli olan kişilere gösterir. Doğrudan hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar.

 

Analiz & Konumlandırma - Stratejik Planlama - Raporlama - Online İtibar Yönetimi - Web Uygulamaları Yazılımı - Adwords Reklamları - Dijital Mecra Planlaması - Yandex Direct Reklamları - Twitter Reklamları - Facebook Reklamları - Foursquare Reklamları - Linkedin Reklamları - Instagram Reklamları


Top