İzmir reklam ajansı

İNDOOR

z34

Yüksek teknoloji ürünü ekranlar içeren yepyeni üniteler ile, KIZILAY – BEŞEVLER – KURTULUŞ – AKKÖPRÜ  DEMETEVLER – SIHHİYE – HASTANE – OSTİM, Lokas-yonları ile markanız %100 Hedef kitleye ulaşsın.

M1 – Ataköy / Yenikapı Hafif Metro Hattı & M2 – Hacıosman / Yenikapı Metro Hattı & M4 – Kadıköy / Tavşantepe Metro Hattı & M5 – Üsküdar / Çekmeköy Metro Hattı & M6 – Levent / Boğaziçi Metro Hatt & M7 – Şişli / Mahmutbey Metro Hattı & T1 – Kabataş / Bağcılar Tramvay Hattı & T4 – Topkapı / Mescid-i Selam Tramvay Hatları üzerinde %60 İstanbul Nifusuna hizmet sunan metro ağı ile sabit reklam üniteleri.

z30
z29

M2 – Hacıosman / Yenikapı Metro Hattı & M4 – Kadıköy / Tavşantepe Metro Hattı  &  M5 – Üsküdar/ Çekmeköy Metro Hattı Kapsayan ağ kapasitesi ile dijital reklam mecraları

Şehrin en gözde lokasyonlarında bulunan ROLL TOWER 200 Lokasyon 400 Face ile markanıza en efektif görünümü sağlıyor.

z33
z31

Anadolu ve Avrupa Yakası, M1 – Ataköy / Yenikapı Hafif Metro Hattı & M2 – Hacıosman / Yenikapı Metro Hattı & M4 – Kadıköy / Tavşantepe Metro Hattı & M5 – Üsküdar / Çekmeköy Metro Hattı & M7 – Şişli / Mahmutbey Metro Hattı reklam ünitileri ile gözler markanızda olsun!

homojen dağılmış durak CLP’leri bekleme halindeki kitleye uzun süreli mesaj iletimi sağlamaktadır.

z35
z36

Performans ve maliyet açısından sunduğu yararlar sebebi ile mağazalardan okullara, elektronik eşya dükkanlarından yapı marketlerinden restoranlara 
çok geniş kullanım alanları ile Trenin gidiş- geliş güzergahına ve tren bekleme alanlarına konumlandırılmıştır reklam mecrasıdır.

20 Adet Network ağı ile Trenin gidiş- geliş güzergahına ve tren bekleme alanları ile son kullanıcıya hitap eden aktif reklam mecrasıdır.

#ledekran
z39

İzmir Adnan Menderes Havalimanı istasyonundaki
Big Screen dijital reklam ünitesi 22m2 büyüklüğündedir Havalimanından, İZBAN istasyonuna gidiş yönünde olup, yürüyen merdivenlerin tam karşısına konumlandırılmıştır.

Uzun yılların verdiği tecrübe deneyim ile yüzlerce kilometre yer altında nokta atışı hedef kitleye erişim sağlayan Xlarge reklam üniteleri geniş hizmet ağı ile talep ve istekleriniz üzere konumlandırılmıştır. sabit reklam mecrasıdır.

z40